Kontakt

 
 
e-mail : petra@potapenihurghada.cz
Skype : pavoucekp
Mobil : +2 010 604 19 220
Kvalifikace : OWSI, EFRI # 649519
Zde je to možné ověřit!
     

     Potápím se od roku 2003, kdy jsem začínala v českých lomech. Absolvovala jsem potápěčské dovolené v Chorvatsku a od té doby je potápění mým velkým hobby. Opravdová závislost přišla po první dovolené v Egyptě, kde jsem byla na potápěčském safari a zažila okamžiky, které jsem do té doby vídala pouze v televizi v přírodovědných dokumentech. Podmořskému světu jsem tak definitivně propadla.

     Zlákalo mě volání všeobklopující "modré", možnost být v bezprostřední blízkosti velkých ryb, pozorovat je v jejich přirozeném prostředí, sledovat korálový mikrosvět plný rozmanitých tvarů i barev, který se mění každým okamžikem i když je útes nehybnou součástí moře (o čemž se přesvědčila na vlastní trup nejedna loď) a tedy být součástí toho všeho.

     Tak se stalo, že od roku 2008 žiji v Hurghadě a potápění se věnuji profesionálně. Začínala jsem jako divemaster v potápěčském centru Lighthouse, kde jsem získala nenahraditelné zkušenosti. Záhy jsem začala jezdit jako průvodce na safari pro potápěče. V roce 2013 jsem se stala instruktorem PADI a pomáhám tak otvírat brány do tajuplného světa pod hladinou všem, které tento svět přitahuje.


Těším se na Vás.


 obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek 

Doporučuji...


Základna PADI v Makadi poskytující profesionální služby všem zájemcům o potápění a potápěčům všech úrovní.
Základna PADI v Makadi poskytující profesionální služby všem zájemcům o potápění a potápěčům všech úrovní.
»Web používá pro svou činnost soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. «